0539 230 1663 - s13furkan@hotmail.com
Çatı Ustası, Çatı Tamiri, Çatı Tadilatı

Çatı Ustası, Çatı Tamiri, Çatı Tadilatı

Çatı tadilatının önemini genellikle kış aylarında anlamaktayız, sorun çıkaran çatılarınızın onarımı çok önemlidir. Standartlara uymayan çatılar yapılarınıza büyük zararlar vermektedir. Uzman çatı ustalarının da verdiği bilgilere doğrultusunda çatı yalıtımı olan yapılar çok büyük oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Su Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Tesisatçı

Su Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Tesisatçı

Su tesisatı, su kaçağı bulma, sıhhi tesisat, tesisatçı sustalarımız ev ve iş yerlerinizdeki su tesisatlarında oluşan su kaçaklarını bilgisayarlı yöntemlerle bulup sadece sorunlu bölgelerin kırılarak bakım ve onarımını yapmaktayız. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
İzolasyon

İzolasyon

Önemini en çok kış aylarında hissettiğimiz bina dış cephe ve iç yapı izolasyonu bizleri kış aylarında yaşanacak olan ciddi soğuklarda daha düşük maliyetlerle çok daha fazla yüksek ısılar almamızı sağlayacaktır. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası

İşinde uzman boyacı, boya badana ustaları sayesinde evlerinizde ve iş yerlerinizde dekoratif değişiklik yapmanın etkili yanı boyanızı yenilemek veya değiştirmektir. Böylelikle yeni bir ev/iş yeri sahibi olmuş hissiyatını verecektir. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Kanal Lağım

Kanal Lağım

Kanal lağım Ustası, daire ve iş yerlerine; kanal lağım hizmetlerini sunmaktayız.eskiyen bina ve işyerleri kanal lağım boru değişimi tamiri Logar yapımı. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Kalorifer ve Petek Temizliği

Kalorifer ve Petek Temizliği

Kombi ve peteklerinizin daha verimli olması için düzenli olarak yıllık kombi ve petek temizliklerinin yapılması enerji tasarrufu sağlayabilmeniz için çok önemlidir. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Dere, Çinko Dere,  Gizli Dere

Dere, Çinko Dere, Gizli Dere

Dere, çinko dere, daire ve iş yerlerine; dere, çinko dere, gizli dere hizmetlerini sunmaktayız. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Demir Doğrama

Demir Doğrama

Demir doğrama, daire ve iş yerlerine; demir doğrama hizmetlerini sunmaktayız. Fiyatlar için bizi hemen arayın.
Peyzaj ve Mimari Tasarım

Peyzaj ve Mimari Tasarım

Tasarıma dahil bütün alanlarda kreatif projeler ve çözümler üretmekteyiz. Ön projelendirmeden detay projelerine kadar olan bütün adımlarda siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte hareket ediyoruz.
YAMAÇ TADİLAT
Şehremini Mah. Mevlanakapı Cad. No:114 /A Fatih /İSTANBUL
0539 230 1663 - s13furkan@hotmail.com